פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות ()

מדוע ניתן להזמין חוות דעת שנייה רק מהיום השלישי לאשפוז?

במהלך 48 השעות שלאחר האשפוז ודאי תעבור בדיקות שונות והדמיות, שיאפשרו לרופא המומחה שהזמנת לספק לך חוות דעת מבוססת ומנומקת.

 

למה השירות ניתן רק בבתי חולים ציבוריים?

השירות ניתן במקרים של אשפוז חירום בלבד, כלומר כאשר האשפוז הוא פתאומי ובלתי צפוי בעקבות הפניה מיידית מחדר מיון של בית החולים. בבתי החולים הפרטיים לא מתקיים הליך של אשפוז חירום, ולכן השירות אינו חל עליהם.

איך מקבלים את השירות?

מחייגים למדיקס: 5232*.

המוקד זמין לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

צרו קשר עכשיו.

במה שונה שירות מומחה מלווה באשפוז לחוות דעת שנייה?

חוות דעת שנייה היא רק חלק מהשירות של מומחה מלווה באשפוז. בעוד שמתן חוות דעת שנייה הוא שירות נקודתי, חד פעמי, הליווי שמעניק המומחה של מדיקס נמשך במהלך האשפוז וגם לאחריו, עד 14 יום לאחר השחרור מבית החולים.

באשפוז ראו אותי הרבה רופאים, למה אני זקוק לחוות דעת של רופא נוסף?

בבית החולים אתה נאלץ להסתמך על דעתם של רופאים ומתמחים שלא אתה בחרת ושזמנם מוגבל. בנוסף, רפואה היא לא מדע מדויק, ורופאים שונים עשויים להציג גישות שונות.

 

כשאתה באשפוז, אין לך אפשרות לקבל חוות דעת מרופאים נוספים בנוגע לאבחנה ולטיפול המוצע, כפי שוודאי היית דואג לקבל אילולא היית מאושפז. הליווי של מדיקס מבטיח שגם בתנאים המורכבים של האשפוז יהיה ברשותך את כל המידע הנחוץ כדי לקבל החלטה מושכלת, מבוססת ושקולה ושתזכה לטיפול מיטבי.