פתח שירות

קראת על השירותים שלנו ואתה מעוניין לקבל שירות? נשמח לעזור

 

Share

תנאי שימוש למערכת שיחת הווידאו

שימ/י לב: המידע המופיע על מסך המחשב שלך עלול להיחשף לעיני הסובבים, ובכלל זה בני משפחה ו/או כל אדם אחר המצוי בקרבתך בעת השימוש במערכת.

 

בתום השיחה במערכת מוטלת על המשתמש/ת אחריות בלעדית להסיר את המידע, ו/או את נתוני הזיהוי, ו/או כל נתון אחר, אשר עלול לאפשר גישה למידע ו/או לשירות למי שאינו מורשה לכך. אני פוטר/ת בזאת את מדיקס מכל אחריות ו/או חבות בגין אי־ביצוע הסרה כאמור.

close
דף הביתבלוגכימותרפיה חמישה כוכבים

כימותרפיה חמישה כוכבים

כימותרפיה חמישה כוכבים

בבית החולים לילדים באורנג' קאונטי, קליפוניה, הייאוש נעשה יותר נוח

אפשר לעבור טיפולי כימותרפיה קשים ועדיין לחייך. הילדים בבית החולים לילדים באורנג' קאונטי, קליפוניה, היו רגילים עד לא מזמן לקבל את הטיפול בחדר קטן צבוע "ירוק בית חולים", שכולל כמה משחקי וידאו ישנים שבדרך כלל מקולקלים, מסכי טלוויזיה זעירים ומחיצות שאינן מצליחות להרחיק את המולת המסדרון הסמוך או בכי הילד שלידם.
 
השקעה של 100 אלף דולר שינתה את התמונה. חדר הטיפולים החדש, שנקרא Infusionarium (חיבור של אינפוזיה ואקווריום), עטוי וילונות שחורים קטיפתיים שעליהם מנצנצים כוכבים. הילדים, חולי סרטן ואחרים הזקוקים לעירוי ממושך, מתרווחים בכורסת טלוויזיה נוחה כשלצדם  בני המשפחה.
 
מוזיקה אנרגטית ממלאת את החלל, תמונות של ספורט אקסטרים מופיעות על גבי ארבעה מוניטורים ענקיים, בגובה של מטר וחצי כל אחד, שמשדרים את התמונות  באיכות גבוהה מאוד. התפריט מגוון ומותאם לגילאים שונים - סרטים, משחקי וידאו, גלישה בפייסבוק או שיחות בסקייפ. 
 
ויש גם תוצאות בשטח - אנשי הצוות שמו לב שמטופלים שהשתמשו באינפוזינריום ביקשו פחות תרופות נגד בחילות, שלשולים וחרדות. הוכחה נוספת לכך שאפילו שינוי קטן בגישה ובדרך המחשבה יכול להביא לשינוי גדול בחייהם של החולים.