איזון תרופתי/ניהול תרופות 

מעניקים לעובדים/מבוטחים הבנה ושליטה בתרופות שהם נוטלים 

אנשים רבים נוטלים מגוון רחב של תרופות, ובכל זאת לרופאים ולרוקחים רבים אין ראייה רחבה של האינטראקציה ביניהן (השפעת התרופות זו על זו). ריבוי תרופות עלול להוות סיכון ולהגביר את הסבירות של השלכות רפואיות בלתי רצויות. השירות של מדיקס מבטיח שלעובדים/מבוטחים שלך תהיה ראייה הוליסטית של כלל הצרכים הרפואיים והתרופתיים שלהם ותוכנית ברורה להפחתת סיכונים.

איך אנחנו יכולים לעזור

לשפר את הבריאות 

ריבוי תרופות עלול לפגוע בהשפעה שלהן בשל האינטראקציה בין התרופות. ראייה כוללת של התרופות הניטלות מבטיחה את קבלת היתרונות המלאים שלהן למען הבריאות. 

להעניק שירות עם השפעה ממשית 

איזון תרופתי חיוני לבריאותם של אנשים רבים, ולמרות זאת השירות אינו זמין במערכות בריאות רבות. המעורבות שלך בבריאות העובדים/מבוטחים, באמצעות השירות של מדיקס, מבטיחה שהם ימשיכו להיות בריאים ושלמים.

להעצים עובדים/מבוטחים לשיפור איכות החיים

אנשים רבים, במיוחד אלה שמטופלים באמצעות שילוב של תרופות, אינם נוטלים אותן כראוי. בשירות איזון התרופות שלנו אנחנו מסייעים להם להבין טוב יותר את החשיבות של השילובים הנכונים, המינון המתאים ומרווחי הזמן בין נטילת התרופות.

מדיקס, השותף שלך לבריאות טובה

ריבוי תרופות הוא אחד מכמה שירותים של מדיקס שפותחו על בסיס עשרות שנים של ניסיון והצלחה כספק בינלאומי של שירותי ניהול רפואי ובריאותי. השירותים שלנו משפרים את התוצאות הרפואיות, מיטיבים את מסלולי הטיפול ומעלים את הסטנדרטים של איכות הטיפול בעולם כולו. 

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

אנשים רבים נוטלים מגוון רחב של תרופות, אבל רק מעטים מהם מקבלים ליווי של גורם אחד שמפקח על הכול. למשל, נוירולוג רושם תרופה אחת וגסטרואנטרולוג תרופה אחרת, אבל אף אחד מהם לא יבצע ניתוח פרמקולוגי של השילוב ביניהן. זאת למרות שיש אפשרות שתרופה אחת תפחית את היעילות של האחרת או שלנטילת שתי התרופות יחד תהיה השפעה שלילית. השירות שלנו רואה את התמונה הרחבה של התרופות הניטלות כדי להבטיח את התוצאות הרפואיות הטובות ביותר.