איזון תרופתי

להשיג הבנה ושליטה בתרופות שלך

אנשים רבים נוטלים מגוון רחב של תרופות, ובכל זאת לרופאים ולרוקחים רבים אין ראייה רחבה של האינטראקציה ביניהן (השפעת התרופות זו על זו). ריבוי תרופות עלול להוות סיכון ולהגביר את הסבירות של השלכות רפואיות בלתי רצויות. השירות של מדיקס מבטיח ראייה הוליסטית של כלל הצרכים הרפואיים והתרופתיים שלך ותוכנית ברורה להפחתת הסיכון.

איך אנחנו יכולים לעזור

לשפר את הבריאות שלך

ריבוי תרופות עלול לפגוע בהשפעה שלהן בגלל אינטראקציה בין תרופות. ראייה כוללת של המצב התרופתי שלך מבטיחה לך את קבלת היתרונות המלאים של התרופות.

להעניק שירות עם השפעה

איזון תרופתי חיוני לבריאותם של אנשים רבים. במדיקס אנחנו שומרים איתך על קשר רצוף כדי לוודא שמצבך הבריאותי ממשיך להיות תקין.

להעצים אותך לשפר את איכות החיים

אנשים רבים, במיוחד אלה שמטופלים באמצעות שילוב של תרופות, אינם נוטלים אותן כראוי. בשירות איזון התרופות שלנו אנחנו מסייעים לך להבין טוב יותר את החשיבות של השילובים הנכונים, המינון המתאים ומרווחי הזמן בין נטילת התרופות.

מדיקס, השותף שלך לבריאות טובה

איזון תרופות הוא אחד מכמה שירותים של מדיקס, שפותחו על בסיס עשרות שנים של ניסיון והצלחה כספק בינלאומי של שירותי ניהול רפואי ובריאותי. השירותים שלנו משפרים את התוצאות הרפואיות, מיטיבים את מסלולי הטיפול ומעלים את הסטנדרטים של איכות הטיפול בעולם כולו.
נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

אנשים רבים נוטלים מגוון רחב של תרופות, אבל רק מעטים מהם מקבלים ליווי של גורם אחד שמפקח על הכול. למשל, נוירולוג רושם תרופה אחת וגסטרואנטרולוג תרופה אחרת, אבל אף אחד מהם לא יבצע ניתוח פרמקולוגי של השילוב ביניהן. זאת למרות שיש אפשרות שתרופה אחת תפחית את היעילות של האחרת או שלנטילת שתי התרופות יחד תהיה השפעה שלילית. השירות שלנו רואה את התמונה הרחבה של התרופות הניטלות כדי להבטיח את התוצאות הרפואיות הטובות ביותר.