אסטרטגיה רפואית ופיקוח שלטוני

קבלת החלטות מושכלת על האסטרטגיה הרפואית

ההתפתחות המהירה של חידושים בעולם הרפואה היא ביסודה חיובית, אבל עלולה להקשות על היכולת לספק טיפול רפואי איכותי. ההכרח הבלתי פוסק של רופאים ומרכזים רפואיים לבחון מספר גדל והולך של טיפולים זמינים, עלול לגרום להפניות לא הכרחיות לטיפולים ולפרוצדורות וכתוצאה מכך להגדלת ההוצאות הרפואיות. השירות שלנו מסייע לבחון מחדש, ליישם או לשנות את האסטרטגיה הרפואית.

איך אנחנו יכולים לעזור

להבטיח את היכולת שלכם לספק טיפול איכותי

הוצאות בלתי מבוקרות ואינפלציה רפואית מעמידות בסכנה את ההתמקדות שלכם בטיפול איכותי. אנחנו נסייע לכם לאזן בין הצורך בטיפול איכותי והדרישה של מטופלים לקבלת טיפולים חדשניים לבין הצורך בשקיפות ובשליטה על ההוצאות.

להציג תובנות בנוגע לערך של מודלים חדשים של טיפול

המחקר הרפואי וההתקדמות הטכנולוגית המהירה מולידים מדי יום טיפולים חדשניים. בעזרת חוות דעת של מומחים בינלאומיים, אנחנו נסייע לכם להעריך את היתרונות של אפשרויות טיפול חדשות ולעדכן את האסטרטגיות הרפואיות בהתאם.

בוחן ביצועים (Benchmark) מול אמות מידה בינלאומיות

הפעילות שלנו עם ממשלות, חברות ביטוח ומעסיקים ביותר מ-90 מדינות מעניקה לנו פרספקטיבה גלובלית, עכשווית, על שיטות העבודה האפקטיביות ביותר. נשתמש בידע הזה כדי לפעול איתכם ליישום מקומי של אמות המידה הבינלאומיות הגבוהות ביותר.

בניית אמון הציבור

כפי שנוכחנו בשנים האחרונות, אמון הציבור במערכות הבריאות הוא חיוני לשמירה על הבריאות. אנחנו נסייע לכם לפתח וליישם אסטרטגיות בריאות תוך הבטחת האפשרות של אנשים לקבל את הטיפול הנכון בזמן הנכון.

מדיקס, סיוע לממשלות לספק לציבור טיפול טוב יותר

אסטרטגיה רפואית ופיקוח הוא אחד משירותי הייעוץ שמדיקס מציעה לממשלות, לחברות ביטוח ולתאגידים. אנחנו רותמים את רשת המומחים הגלובלית שלנו, עשרות שנים של ניסיון ומומחיות בניהול בריאות ואת המחויבות שלנו למודל של ערך משותף, כדי שממשלות יוכלו להציע לציבור את הרפואה הכי טובה שיש.
נגן וידאו