בריאות הנפש

"החלטתי להיות שמח, כי זה טוב לבריאות שלי." וולטר

שירות ניהול בריאות הנפש של מדיקס מסייע לך לזהות ולהיאבק באחד הנושאים המשמעותיים ביותר המעסיקים את עולם הבריאות בימינו וזוכה להכרה גוברת והולכת. 

בעזרת תמהיל של חדשנות דיגיטלית וטיפול אנושי, העובדים/מבוטחים שלך ייהנו מתמונה ברורה של המצב הנפשי שלהם, ישיגו עליו שליטה ויוכלו למצוא את הטיפול הטוב ביותר בשבילם. 

כלים מתחום בריאות הנפש

תוכנית פעולה

טכניקות טיפוליות

תמיכה רגשית

כלים מתחום בריאות הנפש

תוכנית פעולה

טכניקות טיפוליות

תמיכה רגשית

איך אנחנו יכולים לעזור

לשפר את הבריאות הנפשית

בשביל אנשים רבים הסובלים מבעיות נפשיות, עצם הידיעה שהבעיה היא פתירה היא הצעד הראשון. בתהליך מיון חדשני נוכל לסייע לעובדים/מבוטחים שלך להגיע להבנה מעמיקה של המצב הנפשי הנוכחי שלהם ולאפשר להם להתקדם לטיפול בתחושת ביטחון.

להציע מסלול טיפול טוב יותר

כיוון שבריאות הנפש הוא תחום מאוד מורכב ומאוד אישי, הוא דורש פתרון הוליסטי. במדיקס אנו מכנסים יחד מומחים מתחומים שונים כדי לבחון בעיון כל מקרה ומקרה. צוות בריאות הנפש מנחה את המטופלים ביישום תוכנית הטיפול המותאמת אישית על ידי הצבת יעדים ומעקב אחר ההתקדמות.

למנוע סיבוכים בהמשך

תוכניות הפעולה הגמישות שלנו מציבות יעדים ומאפשרות לעקוב אחר ההתקדמות של המטופלים ובכך להגביר את סיכויי ההחלמה שלהם. כתוצאה מכך, אנו מסייעים למנוע אשפוזים עתידיים, מפחיתים את הסיכון ומגבילים את מספר התביעות ובעיקר – מחזירים את המטופלים לחיות חיים מלאים.

לחזק את הביטחון שיאפשר חזרה לחיים ולעבודה

בין אם מדובר בדיכאון קל, בהתקפי חרדה או בהפרעות במצב הרוח, צוות ניהול בריאות הנפש של מדיקס יעזור לעובדים/מבוטחים שלך להתקדם באופן משמעותי לקראת חזרה לשגרה.

הדרך שלנו לניהול בריאות הנפש: איך זה עובד

הערכת מצב
ממלאים שאלון דיגיטלי לבריאות הנפש, ומקיימים שיחת קליטה עם המנהל הרפואי האישי כדי שנוכל לקבל תמונה ברורה של המצב הנפשי ושל הצרכים האישיים.
פגישה עם צוות בריאות הנפש האישי
פוגשים את הצוות האישי שילווה את העובדים/מבוטחים שלך למשך שלושה חודשים לפחות.
תוכנית טיפול מותאמת אישית
צוות הניהול האישי יתייעץ עם מומחים רב-תחומיים, ובהם מטפלים, פסיכיאטרים ומאמני בריאות הנפש, כדי לגבש תוכנית טיפול וליווי מותאמת אישית.
הפניות והצבת יעדים
העובדים/מבוטחים יקבלו מצוות הניהול האישי הפניה למטפלים ו/או לפסיכיאטרים המתאימים. הצוות יעבוד איתם בשיתוף פעולה על הצבת היעדים ומעקב אחר ההתקדמות ביישומם.
ניהול וליווי מתמשכים
נעקוב אחר ההתקדמות של העובדים/מבוטחים שלך, נתאים את הטיפול במידת הצורך ונפקח על יישום היעדים עד לחזרתם לחיים רגילים.
Previous slide
Next slide

מדיקס, השותף שלך לניהול בריאות הנפש

ניהול בריאות הנפש הוא רק אחד משירותי הניהול הרפואי המובילים של מדיקס. חדשנות דיגיטלית ורשת מומחים רב-תחומיים ברחבי העולם מאפשרים לנו קבלת החלטות מושכלת ומתן תוכניות טיפול מותאמות אישית. למרות שבריאות נפשית היא מרכיב חיוני בכל אחד מהשירותים שאנחנו מציעים, שירות זה נבנה באופן מיוחד כדי לאתר ולהפחית את הסיכונים הנלווים לקשיים כמו דיכאון קל, חרדה והפרעות במצב הרוח וכדי לסייע במניעת בעיות נוספות בהמשך.

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

לא. השירות מכוון לאנשים שחשים עצבות או חרדה ברמה גבוהה מהרגיל. בדרך כלל אנשים אלה מעוניינים לברר אם רמות הלחץ שהם חווים הן בגדר הנורמה או שמדובר במצב נפשי חמור יותר. אנשים שחווים מצבים נפשיים חריפים צריכים לפנות בדחיפות לעזרת רופא או רופאה.
לא. בתהליך ההערכה אנחנו לומדים להכיר כל מטופל ומטופלת, את הצרכים, החששות וההעדפות האישיים. בהתאם, אנחנו מציעים את המטפל/ת שהכי טוב בשבילו או בשבילה וקובעים יעדים משותפים לטיפול.
מחקרים מראים שאנשים במצבים רפואיים שונים משיגים תוצאות טובות יותר כאשר הם מקבלים ליווי ועידוד להתקדם. מדיקס מעמידה לרשות המטופלים צוות ניהול רפואי אישי שעוזר להם להמשיך ולהתקדם ומלווה אותם לאורך מסע הטיפול.