בריאות הנפש

"החלטתי להיות שמח, כי זה טוב לבריאות שלי." ווֹלטֶר

האם יש לך רגשות של עצב ו/או חרדה? האם רגשות אלה נובעים אצלך ממצב רפואי נפשי?

שירות ניהול בריאות הנפש של מדיקס יאפשר לך להבין ולשלוט טוב יותר בבריאות הנפשית שלך ולקבל את הטיפול הטוב ביותר בשבילך. בעזרת שילוב של חדשנות דיגיטלית וטיפול אנושי נסייע לך למצוא את דרכך בעולם המורכב של בריאות הנפש ולעלות בחזרה על המסלול לחיים רגילים.

כלים מתחום בריאות הנפש

תוכנית פעולה

טכניקות טיפוליות

תמיכה רגשית

כלים מתחום בריאות הנפש

תוכנית פעולה

טכניקות טיפוליות

תמיכה רגשית

איך אנחנו יכולים לעזור

לרדת לעומק המצב הנפשי שלך

אין סיבה לסבול בשקט. מילוי שאלון דיגיטלי ושיחה שלך עם רופאה או רופא יאפשרו לנו להבין לעומק את מצבך הנפשי הנוכחי. כך יהיה באפשרותך להמשיך בבטחה לטיפול.

למצוא את המסלול המהיר והטוב ביותר לשיפור מצבך

על בסיס ההערכה של מצבך הנפשי, צוות ניהול המחלה האישי שלך ילווה אותך עם תוכנית פעולה גמישה ומותאמת אישית, תוך הצבת יעדים ומעקב אחר ההתקדמות שלך.

לאתר את המומחים לבריאות הנפש שהכי מתאימים בשבילך

בתהליך ההערכה אנחנו לומדים להכיר אותך, את הצרכים, החששות וההעדפות שלך. כך, אנחנו יכולים לחבר אותך למטפל או לפסיכיאטרית שהכי מתאימים לך ולהציב יעדים משותפים לטיפול.

הדרך שלנו לניהול בריאות הנפש: איך זה עובד

מדיקס, השותף שלך לניהול בריאות הנפש

הערכת מצב
ממלאים שאלון דיגיטלי לבריאות הנפש, ומקיימים שיחת קליטה עם המנהל הרפואי האישי שלך כדי לקבל תמונה ברורה של מצבך הנפשי ושל הצרכים שלך.
פגישה עם הצוות האישי שלך
פוגשים את צוות ניהול בריאות הנפש האישי שלך שילווה אותך למשך שלושה חודשים לפחות.
תוכנית טיפול מותאמת אישית
הצוות האישי שלך יתייעץ עם מומחים רב-תחומיים, ובהם מטפלים, פסיכיאטרים ומאמני בריאות הנפש, כדי לגבש תוכנית טיפול ותמיכה מותאמת אישית.
הפניות והצבת יעדים
הצוות שלך יפנה אותך למטפלים ו/או לפסיכיאטרים המתאימים, ויעבוד איתם בשיתוף פעולה על הצבת יעדים ומעקב אחר ההתקדמות ביישומם.
ניהול וליווי מתמשכים
נעקוב אחר ההתקדמות שלך, נתאים את הטיפול במידת הצורך ונפקח על יישום היעדים עד לחזרתך לחיים רגילים.
Previous slide
Next slide

ניהול בריאות הנפש הוא רק אחד משירותי הניהול הרפואי המובילים של מדיקס. חדשנות דיגיטלית ורשת מומחים רב-תחומיים ברחבי העולם מאפשרים לנו לקבל החלטות בצורה מושכלת ולהציע תוכניות טיפול מותאמות אישית. השירותים ההוליסטיים שלנו הם מקצה לקצה, וכוללים גם מניעה, ניהול רפואי אישי ושיקום.

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

זה לגמרי נורמלי להרגיש עצובים או חרדים מדי פעם. זו תגובה נפוצה למצבים של חוסר ודאות ולחץ. מתי זה בעיה? כשזה מתחיל לפגוע בפעילויות היום-יום שלך. שאלון בריאות הנפש הדיגיטלי שלנו הוא שלב ראשון ויעיל בהערכת מצבך, והוא יסייע לך להבין איזה סוג טיפול עשוי להתאים לך.

מצבים נפשיים הם מורכבים ומגוונים, אין פתרון אחד שמתאים לכולם. אחד הגורמים המנבאים הצלחה של טיפול הוא איכות היחסים בינך לבין המטפלת או המטפל שלך. בזכות כלי ההערכה החדשניים שלנו אנחנו יכולים להתאים לך את המומחה עם הכישורים והניסיון הנכונים לך ואת תוכנית הטיפול האופטימלית בשבילך. אנו מקיימים מעקב קבוע כדי לוודא עמידה ביעדי הטיפול ושביעות רצון מהתהליך. במידת הצורך נחליף את המטפל או את תוכנית הטיפול.

עצם העובדה שיש גורם כלשהו שתומך בך ועוקב אחרי ההתקדמות שלך יכולה ליצור הבדל משמעותי. צוות ניהול בריאות הנפש האישי שלך במדיקס מפתח בעבורך תוכנית טיפול אישית גמישה וכלים דיגיטליים שיחד יעזרו לך לחזור לשגרה. המטרה שלנו היא להחזיר אותך לחיים רגילים ולשפר את איכות החיים שלך בהקדם האפשרי.