גילוי מוקדם ומניעת מחלות

"יום אחד העתיד שלנו יהפוך להווה, ואז הוא ייראה לנו חשוב, ממש כפי שההווה חשוב לנו כעת" וו. סומרסט מוהם

שומרים על בריאות העובדים לאורך ימים

מחקרים מראים, כי 90% מהאנשים שהם בריאים לכאורה, נמצאים למעשה בסיכון סמוי אך משמעותי למחלה קשה. בעזרת השירותים המתקדמים של מדיקס יש לך אפשרות לאתר מראש ולהפחית את הסיכון לחלות במחלה קשה. שירות מניעת המחלות פורץ הדרך של מדיקס מספק למבוטחים/לעובדים שלך תמונת מצב ברורה של הבריאות הנוכחית שלהם ומסייע להם למנוע מחלות בעתיד. באמצעות שילוב של כלים דיגיטליים חדשניים ותמיכה מותאמת אישית, ננחה אותם לכיוון מסלול של הפחתת הסיכון למחלות קשות וחיים ארוכים ובריאים.

ממקרי הסרטן ניתנים למניעה
% 0 -30
מהמקרים של סוכרת סוג 2 ניתנים למניעה או הפיכים
% 0
ממחלות הלב ניתנות למניעה
% 0
מבוגרים נמצא בסיכון ללקות בשבץ
1 מתוך 1
ממקרי הסרטן ניתנים למניעה
% 0 -30
מהמקרים של סוכרת סוג 2 ניתנים למניעה או הפיכים
% 0
ממחלות הלב ניתנות למניעה
% 0
מבוגרים נמצא בסיכון ללקות בשבץ
1 מתוך 1

איך אנחנו יכולים לעזור

להשיג בידול שוק אמיתי

שירות המניעה של מדיקס מציע גישה מתקדמת לניתוח וניהול בריאות. הידע של רשת המומחים הרב-תחומיים הבינלאומיים וכלי ניתוח הנתונים שלנו משמשים לצורך פיתוח תוכניות מניעה מותאמות אישית לעובדים/מבוטחים.

למנוע אשפוזים עתידיים

הערכה יזומה של הסיכונים וניהול יעדים ברורים מצמצמים תביעות ומשפרים את התוצאות הרפואיות. במקביל, העובדים/מבוטחים שלך מקבלים תחושת ביטחון בידיעה שעשו כל שניתן למען בריאותם.

לבנות יחסים ארוכי טווח עם הלקוחות

השירות של מדיקס הוא מותאם אישית, אמין ומלווה את העובדים/מבטחים במהלך כל החיים. מדיקס מאפשרת לך להעניק להם חוויה מצילת חיים, לבנות נאמנות ארוכת טווח וליצור תובנות בעלות ערך לאורך המסע.

לגשר על הפער של "בריא לכאורה"

שיקוף אמיתי של מצב הבריאות העכשווי של העובדים/מבוטחים יסייע לך לגשר על הפער בין אנשים שרק חושבים שהם בריאים לבין אלה שהם באמת בריאים. יתרה מזאת, נוכל יחד להביא להפחתת המקרים של מחלות כרוניות בעולם.

הדרך שלנו למניעת מחלות: איך זה עובד

הערכת סיכונים
ממלאים שאלון דיגיטלי להערכת הסיכון למחלות, ובמידת הצורך מקבלים הפניה לבדיקות דם. האלגוריתם החכם של מדיקס מנתח את הנתונים ומספק דו"ח ראשוני שמציג סיכונים והזדמנויות.
חוות דעת מומחים
מועצת מומחים רב-תחומיים תאתר ותבחן את הסיכונים הספציפיים, כדי לקבוע קו בסיס (baseline) המשקף את תמונת המצב הבריאותית הנוכחית.
תוכנית פעולה
כל אחד מהעובדים/מבוטחים יקבל מהמנהל או המנהלת הרפואית האישית תוכנית מניעה מקיפה המבוססת על הסיכונים האישיים שלו או שלה.
הדרכה ומעקב
צוות ניהול תוכנית המניעה ידריך את העובדים/מבוטחים איך ליישם את הפעולות שהומלצו להם להפחתת הסיכון. התוכנית תהיה זמינה להם גם באפליקציית מדיקס שתספק להם תזכורות וטיפים מועילים לבריאות שלהם.
Previous slide
Next slide

מדיקס, השותף שלך לבריאות

השירות המוביל שלנו למניעת מחלות הוא חלק מפלטפורמה דיגיטלית ייחודית, מותאמת אישית, המספקת שירותים ברמה בינלאומית לשמירה על הבריאות. שירות מניעת המחלות מסייע למנוע אשפוזים עתידיים, מצמצם תביעות ומשפר את התוצאות הרפואיות על ידי הערכת הסיכונים ואבחון הצרכים. בכך מאפשר השירות לעובדים/מבוטחים להתמקד בחיים בריאים.

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

מחקרים מראים כי אנשים נוטים לעמוד ביעדים הבריאותיים שלהם, אם הם מרגישים שהם מקבלים תמיכה ושיש גורם שהם צריכים לדווח לו על ההתקדמות. הליווי הקבוע של מדיקס בתהליך יישום תוכנית המניעה מגביר את ההיענות לה.
כל אדם הוא ייחודי ונתון להשפעה של מגוון גורמים גנטיים וסביבתיים. למרבה המזל, ההתקדמות הטכנולוגית והרפואית מאפשרת לנו לאתר ולתעד את ההבדלים בין אנשים שונים ולהבין את פרופיל הסיכון והנטייה האישית שלהם ללקות במחלות מסוימות. אנחנו מסוגלים לזהות בשלב מוקדם מגמות או שינויים במצב הבריאות, ולספק כלים למניעה ולשיפור האבחון והטיפול.
גם כאשר הסיכון הוא גבוה, מחלות קשות רבות הן ניתנות למניעה, הפיכות או אפשר למתן את חומרתן, באמצעות שינויים באורח החיים והתערבויות מותאמות אישית. הצוות הרב-תחומי הבינלאומי שלנו, הכולל רופאים, יועצים גנטיים, אחיות ותזונאיות, פועל יחד עם המטופלים כדי לגבש תוכנית מניעה אישית, לנהל ולעקוב אחרי היישום שלה. כמובן, לא כל המחלות ניתנות למניעה. אם אדם נמצא בסיכון גבוה למחלה מסוימת, נגבש תוכנית מותאמת אישית ונעשה הכול כדי להיטיב את מצבו.