טיפול בבית

* השירות זמין במדינות מסיימות בלבד

להתנסות בטיפול הטוב ביותר, בנוחות של הבית

העובדה שיש לך צורך בטיפול ברמה של בית חולים, לא אומרת שאתה חייב לקבל אותו בבית החולים. שירות הטיפול בבית של מדיקס מביא את המומחים לבית שלך. אנחנו ננהל ונתאם את הטיפול הנדרש ונאפשר לך להישאר בסביבה הטבעית והמוכרת.

קבלת עירוי בבית

ביקורי רופאה או רופא בבית

ביקורי אחות בבית

מעקב רפואי מרחוק

קבלת עירוי בבית

ביקורי אחות בבית

ביקורי רופאה או רופא בבית

מעקב רפואי מרחוק

איך אנחנו יכולים לעזור

להביא את המומחים לבית שלך

שירות טיפול הבית שלנו מנהל רשת של מומחים שיספקו לך ייעוץ וטיפול בבית.

להחלים מהר יותר

טיפול בבית מפחית את הסיכונים הכרוכים באשפוז בבית חולים וישפר את התוצאות הרפואיות שלך. קבלת טיפול בבית עשויה להאיץ את ההחלמה שלך.

להירגע ולהחזיר כוחות

צוות טיפול הבית האישי שלך ינהל ויתאם את כל הצרכים הרפואיים שלך ויסייע לך בתהליך ההחלמה.

לשפר את איכות החיים

קבלת טיפול פליאטיבי בבית יכולה לשפר את ההרגשה שלך ולסייע לך להתמודד טוב יותר עם מצבך.

מדיקס, השותף שלך בטיפול בבית

שירות הטיפול הביתי של מדיקס משקף אותה גישה הוליסטית רב-תחומית ומותאמת אישית שמאפיינת את כל השירותים שלנו. כשאנו מסירים ממך את העול הכרוך בתיאום אדמיניסטרטיבי ולוגיסטי ומבטיחים לך את הטיפול הטוב ביותר האפשרי בבית – אנו עוזרים לשפר את תוצאות הטיפול שלך.
נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

אנחנו לצדך בתהליך קבלת ההחלטות. נערוך מעקב שגרתי כדי לוודא הן את השגת היעדים הרפואיים שלך והן את שביעות הרצון שלך מהצוות ומהתהליך. במהלך הזמן נבצע התאמות ונדייק את תוכנית הטיפול ובמידת הצורך נחליף את הצוות המטפל או את אופן ניהול הטיפול.
במקרים רבים אנשי המקצוע שלנו יוכלו לנהל את הטיפול שלך בבית. אולם, בדיקות והליכים רפואיים מסוימים ניתנים לביצוע רק בבית חולים. הצוות האישי שלך ידון איתך בתוכנית הטיפול ויוודא שברור לך איך, מתי ואיפה יינתן הטיפול שלך.