טיפול בסרטן

"למחשבות שלך יש את הכוח לעצב את חייך, ולך יש את הכוח לשלוט במחשבות שלך. יש לך אפשרות לחשוב כל מחשבה שהיא, והיא תיקח אותך לכל מקום שברצונך להגיע אליו". רלף מרסטון

לוקחים שליטה על הסרטן. משיגים שקט נפשי

סרטן אינו דומה למחלות אחרות: יש לו אתגרים, לחצים ופוטנציאל לסיבוכים שאופייניים רק לו, ורבים מהם ייחודיים לך. 

שירות ניהול מחלת הסרטן במדיקס פותח במיוחד על מנת לספק לך תמיכה בתכנון ובניהול של כל שלב בתהליך הטיפול שלך: האבחון, גיבוש תוכנית הטיפול ובמשך הטיפול. הצוות האישי שלך יעמוד לצדך באופן יום-יומי ויהפוך כל אבן כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר בשבילך 

איך אנחנו יכולים לעזור לך

להשיג ביטחון מלא באבחון

התנאי לקבלת הטיפול הטוב ביותר הוא אבחון מדויק. השלב הראשון במדיקס הוא תהליך אבחון קפדני שבו נאמת ונבחן מחדש את המחלה שלך, כדי לוודא שממשיכים בדרך הנכונה.

לקבל ייעוץ והמלצות ממומחים רב-תחומיים בעולם

צוות ניהול המחלה האישי שלך מתייעץ עם מומחים ממגוון רחב של תחומים רלוונטיים ועורך דיון עם חבר יועצים המומחה בגידולים על תוכנית הטיפול הטובה ביותר בשבילך.

למצוא את הטיפול הטוב ביותר: תיאום בינלאומי, טיפול בארץ

צוות ניהול המחלה האישי שלך רואה את הטיפול שלך באופן מקיף ורחב, ויסייע לך לתאם טיפולים, כולל ניסויים קליניים, ברחבי העולם. נפנה אותך לרופאות ולרופאים הטובים ביותר בארץ מתוך רשת של מומחים מהשורה הראשונה.

הדרך שלנו לניהול מחלת הסרטן: איך זה עובד

פגישת היכרות וקבלה
פוגשים את הרופאה או הרופא והאחות שיהיו מעתה הצוות האישי שלך, ומוסרים להם את כל המידע הרפואי הרלוונטי. לאחר מכן מקיימים שיחת קליטה שבה דנים בהתקדמות התוכנית. הצוות יבחן את המידע ויסכם אותו באופן תמציתי, לצורך שיתוף עם מומחים בינלאומיים מובילים.
התייעצות וחוות דעת
הצוות של מדיקס יבחן מחדש ויסכם את המידע הרפואי שלך, ולאחר מכן יתייעץ בנוגע אליו עם צוות רב-תחומי של מומחים לסרטן, כדי לוודא שהאבחנה נכונה ולהמליץ על דרך הטיפול הטובה ביותר בשבילך. לאחר שתגובש חוות דעת היא תידון בחבר היועצים המומחה בגידולים. במידת הצורך נפנה אותך לבדיקות נוספות ונתאם אותן בעבורך.
המלצות ותוכנית טיפול
הצוות האישי שלך ישתף אותך ואת הרופא המטפל שלך בסיכום ההמלצות וילווה אותך בתהליך קבלת ההחלטות.
תמיכה לאורך זמן
הצוות האישי שלך יפנה אותך למומחים הכי טובים בארץ, יסייע בקביעת התורים, יכוון וילווה אותך לאורך כל הדרך, עד להחלמה. נוסף על כך, נספק לך ולקרובים אליך את המידע והתמיכה הרגשית הנדרשים כדי להתמודד בצורה הטובה ביותר עם מצבך.
Previous slide
Next slide

מדיקס, שותף שאפשר לסמוך עליו במסע המחלה

ניהול מחלת הסרטן הוא אחד משירותי הבריאות והרפואה הרבים והמובילים של מדיקס. אנו מלווים את הלקוחות שלנו בדרך להשגת אבחנה נכונה ולקבלת הטיפול הטוב ביותר, בעזרת חדשנות דיגיטלית ורשת מומחים רב-תחומיים בעלי שם בעולם. במהלך 15 השנה האחרונות ניהול מחלת הסרטן נמצא במוקד הפעילות שלנו, ואנו גאים שעלה בידינו לספק ללקוחותינו תוצאות מוכחות.

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

בניגוד לחוות דעת שנייה, שירות ניהול מחלת הסרטן של מדיקס מבצע הערכה מחודשת של האבחנה שקיבלת.

אנחנו לא מסתפקים בלהציע חוות דעת של מומחה אחד בלבד, אלא לוקחים מספר חוות דעת ומגבשים אותן לתמונת מצב אחת ברורה, שלמה ומקיפה.

כל מקרה עולה לדיון במועצת המומחים בתחום גידולי הסרטן, כדי להבטיח שתושג אבחנה נכונה ותיבחר הדרך הטיפולית הטובה ביותר.

שירות ניהול הסרטן שלנו מעניק תמיכה רפואית ורגשית לאורך כל מסע המחלה שלך, ל-3 חודשים לפחות ועד שנה או יותר אם נדרש.

רווחה נפשית היא מרכיב חיוני בהצלחת הטיפול בסרטן. לכן, שירות ניהול הסרטן שלנו כולל גם תמיכה נפשית שנותנת מענה לצרכים הרגשיים שלך ושל בני משפחתך.

טיפול נכון מושתת על אבחנה נכונה. ייתכן שנפנה אותך לבדיקות נוספות, נעבור על התשובות הפתולוגיות ועל תוצאות בדיקות ההדמיה שקיבלת, ובמקביל נבקש לשמוע את דעת הרופא המטפל שלך ורשת המומחים הרב-תחומיים שלנו. 

התוצאה: סקירה מקיפה ומלאה של האבחנה ושלב המחלה שלך שתאפשר לך להתקדם בבטחה לשלב הטיפול. 

מדיקס היא הספק היחיד של שירותי ניהול רפואי שמחזיק במאגר נתונים מקיף של מומחים מהשורה הראשונה. לכן, כשאנחנו מפנים אותך למומחה, אנחנו שהטיפול שיינתן לך הוא הטוב ביותר שיש.