טיפול ומעקב מהבית

החלמה בבית

בתקופת מחלה ואפילו אחריה, רבים עדיין זקוקים להמשך טיפול, מעקב ותמיכה. אפשרות לקבל את הטיפול בנוחות של הבית יכולה לסייע בהחלמה ולתרום לרווחה הנפשית.

איך אנחנו יכולים לעזור

לספק שירות מבדל באמצעות ייעוץ מומחים ותמיכה רפואית

במסגרת השירות יקבלו המטופלים, בתוך ביתם, תמיכה רפואית ברמה הגבוהה ביותר. צוות הניהול הרפואי האישי זמין 24/7 והם יכולים לפנות אליו בכל עת.

להשתמש בכלים דיגיטליים לשמירה על רצף טיפולי ומעקב שוטף

מדיקס מספקת ללקוחותיה ערכות דיגיטליות מותאמות אישית, שבאמצעותן ניתן לעקוב מרחוק אחר מצבם הבריאותי והסביבה שלהם ולוודא שהם מקבלים תמיכה כנדרש.

להבטיח רצף טיפולי ומניעת סיבוכים עתידיים

הבטחת רצף טיפולי, מעקב שוטף ותמיכה בעובדים/מבוטחים לניהול מצבם בבית – כל אלה מסייעים למנוע סיבוכים עתידיים ומפחיתים את הסיכון לסיבוכים הנגרמים באשפוז בבתי חולים.

לשפר את הבריאות ואת איכות החיים

מחקרים מראים כי אנשים שמחלימים בבית מתאוששים מהר יותר. כשאתם דואגים לספק תמיכה רפואית לעובדים/מבוטחים במקום מגוריהם, אתם מסייעים להם לשפר את בריאותם.

לשפר את הבריאות ואת איכות החיים מדיקס, השותף שלך לטיפול במקום שבו האנשים שלך הכי זקוקים לו

שירות הטיפול והמעקב הביתי של מדיקס משקף את גישת הטיפול ההוליסטית הרב-תחומית והמותאמת אישית המאפיינת את כלל השירותים של מדיקס. העובדה שאנו חוסכים מהעובדים/מבוטחים שלך את הטרחה האדמיניסטרטיבית והלוגיסטית הכרוכה בתיאום ובאיתור הטיפול הטוב ביותר האפשרי, מסייעת לשיפור איכות הטיפול ולתוצאות הרפואיות.

נגן וידאו