ייעוץ מומחים אונליין לרופאים 

מספקים לרופאים ייעוץ מומחים בעת הצורך  

בנסיבות שבהן המשאבים או הידע הרפואי אינם מספקים מענה הולם, חיוני למטופלים שהחלל הזה יתמלא בהקדם. בעתות משבר או במקומות שבהם הצוות הרפואי הוא מוגבל בכמות או ביכולת, אנחנו מספקים לרופאים ייעוץ מומחים מרחוק, ולמטופלים – מידע רפואי ותיאום. 

איך אנחנו יכולים לעזור? 

להפגין את המחויבות שלכם לבריאות עולמית

העבודה המשותפת איתנו למען אספקת טיפול רפואי במקום שבו הוא הכי נדרש, מאפשרת לכם להציג ללקוחות ולציבור הרחב את המחויבות שלכם לקידום ולשיפור הסטנדרטים של שירותי הבריאות ברחבי העולם. 

לצמצם את הפערים באיכות הטיפול 

מגפת הקורונה הוכיחה כי לאי-שוויון בטיפול יש השפעה שלילית על הסיכונים ועל התוצאות הבריאותיות. ניתן לצמצם פערים אלה באמצעות חיבור של יכולות ומומחיות היכן שנדרש. 

שיתוף שיטות העבודה המומלצות 

הרשת הגלובלית של מדיקס כוללת את המומחים הרפואיים המנוסים והמעולים בעולם. אנו יוצרים סביבה והזדמנויות לשיתוף ידע ובכך מבטיחים ששיטות העבודה המומלצות יהיו זמינות לכולם. 

לחנוך יחד את הדור הבא של הרופאות והרופאים 

השירות שלנו מפגיש רופאים ורופאות ברחבי העולם עם מומחים שעובדים איתם יחד במודל של חניכה מרחוק. הקשר הזה מחזק את היכולת המעשית שלהם לאבחן ולטפל בחולים. 

מדיקס, השותף שלך בדמוקרטיזציה של שירותי הבריאות 

המטרה של מדיקס היא להנגיש ליותר אנשים את הטיפול הטוב ביותר שיש. שירות הסיוע מרחוק של מומחים לרופאים מאפשר לנו לספק ישירות ידע ותמיכה במצבים ובמקומות שבהם הם הכי נחוצים.בשיתוף פעולה עם משקיעים בתחום הבריאות וארגונים גדולים, אנו מספקים לרופאים את האמצעים, הביטחון והיכולת להעניק רפואה טובה יותר. יחד, אנחנו מפחיתים את הפער הבלתי רצוי בטיפול הרפואי. 

נגן וידאו