מדיקס השקעות

יחד נקדם חדשנות ונציל חיים

מעולם לא היה פוטנציאל גדול יותר להצלת חיים באמצעות טכנולוגיות דיגיטליות בתחום הבריאות. מערכות הבריאות ברחבי העולם מאותגרות על בסיס יומיומי על ידי חברות סטארט-אפ בעלות שאיפות לשפר את האספקה והצריכה של טיפול הרפואי.

מדיקס ממלאת תפקיד פעיל בשינוי המתחולל. צוות ההשקעות שלנו בארגוני בריאות דיגיטלית מזהה ומסייע לצמוח לבעלי הרעיונות המבריקים והמדרגיים (המסוגלים להתאים את עצמם לכמות משתנה) ביותר ואת החדשנות המשבשת (שמובילה ליצירת שוק חדש ובמשך הזמן גורמת לשיבוש של השוק הקיים) בבריאות דיגיטלית ובבינה מלאכותית.

מדיקס השקעות נוסדה על ידי גורמים מובילים בתעשייה, בעלי יכולות ביצועיות נרחבות בתחום ההשקעות, ניהול הבריאות, בינה מלאכותית וביטוח. היא משקיעה ביזמים מצטיינים ומטפחת דור של מנהיגים בתעשייה ומובילי
שוק.

אנחנו מסתמכים על הניסיון שלנו ביזמות, בהשקעות ובתאגידים בתחום הבריאות כדי להנחות חברות פורטפוליו ולתמוך בהן בפריצה לשוק הבינלאומי. מדיקס השקעות משתמשת במומחיות, ברשת האסטרטגית והאקוסיסטם התפעולי הייחודי שלה, המספקים שירותים למיליוני צרכנים של שירותי בריאות ברחבי העולם. מיצוב השוק הייחודי שלה והשותפויות האסטרטגיות יוצרים סינרגיה ייחודית בין חברות פורטופיליו המפחיתה את הסיכון ומעודדת צמיחה.

חברות סטארט-אפ בתחום הבריאות הדיגיטלית

בינה מלאכותית

השקעות משנות חיים אחרות

חברות סטארט-אפ בתחום הבריאות הדיגיטלית

בינה מלאכותית

השקעות משנות חיים אחרות

איך אנחנו יכולים לעזור

לספק את הערך הייחודי של מדיקס

מדיקס השקעות מספקת ערך גבוה מהמקובל בקרן הון סיכון – גישה טובה יותר לכלל ההזדמנויות העסקיות, בדיקת נאותות משופרת, פיתוח עסקי ממוקד בריאות, האצת מועד היציאה לשוק  ופלטפורמת בריאות מקיפה.

לעבוד עם הטובים ביותר בעולם

לצוות שלנו יש ניסיון של עשרות שנים בכל ענפי המגזר הרפואי עם רקורד מוכח. הסטארט-אפים של מדיקס נהנים מגישה לנתונים ולרשת של יותר מ-2,500 רופאים בעלי שם.

להעניק לעסק שלך את ההכוונה והגישה הנדרשות

התרומה שלנו לסטארט-אפים נעשית על ידי גיבוש אסטרטגיה ברורה, מסירות, מחויבות ארוכת טווח וסט של ערכים ייחודיים, וגם: אפשרות גישה לאקוסיסטם הכולל את הגורמים המשלמים, הספקים והמטופלים.

להיות שותפים עם מנטורים חדורי התלהבות ואמינים

אנחנו מתגאים בתשוקה שאנו חשים לעבודה שלנו, ומחויבים לשתף את הידע ואת שיטות העבודה המנצחות שלנו. אנחנו אמיצים, אופטימים ומוכווני מטרה ולא מתפשרים לעולם על היושרה שלנו.