ניהול הטבות בריאות לעובדים

מתן הטבות בריאות ייחודיות לעובדים שלך

בריאות העובדים שלך היא בעדיפות עליונה. בה בעת, עסקים בינלאומיים נמצאים היום תחת לחץ גובר להעניק לעובדים הטבות בריאות בעלות ערך. בחירת חבילת הטבות שעונה הן על צורכי הבריאות של העובדים והן על צורכי החברה יכולה להיות מאתגרת, במיוחד כשההיצע הוא כה רחב. תוכנית ההטבות של מדיקס, הנסמכת על ידע רפואי מבוסס ואנליזה, תסייע לך לפתח או להעריך מחדש את האסטרטגיות שלך למתן הטבות לעובדים.

איך נוכל לעזור?

לבלוט בשוק שלך

תוכניות מניעה, מנוי מסובסד לחדר כושר, ניהול מחלה אישי, שיקום, תמיכה בבריאות הנפש - רשימת ההטבות הפוטנציאליות היא ארוכה. נסייע לך לבנות חבילת הטבות שתגרום לך לבלוט בשוק כמעסיק שדואג לבריאות העובדים.

לענות על הדרישה לחדשנות

העובדים מצפים היום לקבל גישה לשירותים בלחיצת כפתור. אנחנו נפעל יחד איתך להטמעת שירותים דיגיטליים באסטרטגיית ההטבות שלך, שיקנו לעובדים שליטה, הבנה והתאמה אישית של שירותי הבריאות שלהם.

להציע את כלי ההערכה הנכונים בזמן הנכון

נושאים הקשורים בבריאות הנפשית ובמניעה עלו בשנים האחרונות לקדמת הבמה. אנחנו מספקים לעובדים גישה לשירותים עצמיים שבעזרתם הם יכולים להעריך ולהבין טוב יותר את גורמי הסיכון שלהם. בדרך זו אנחנו מביאים לכך שכוח האדם יהיה מעורב ובריא יותר ומסייעים בצמצום מחלות והוצאות על בריאות.

לשדרג את התוכנית שלך כל הזמן

מדיקס מעניקה ייעוץ ראשוני ומתאימה לך חבילת שירותים שעונה על הצרכים של העובדים ושל הארגון. בהתאם לניתוח הנתונים, תובנות וההתפתחויות האחרונות שחלות בתחום הרפואה, אנחנו ממליצים על עדכונים ושינויים בחבילת ההטבות.

מדיקס, פועלים לשדרוג מתמיד של התוכנית לעובדים

הפתרונות של מדיקס, דוגמת ניהול תוכנית הטבות הבריאות לעובדים, מסייעים לחברות גדולות לדאוג לעובדים שלהן. אנחנו רותמים את רשת המומחים הגלובלית שלנו, עשרות שנים של ניסיון ומומחיות בניהול בריאות ואת המחויבות שלנו למודל של ערך משותף, כדי שארגונים יוכלו להעניק לעובדים שלהם גישה לרפואה הטובה ביותר.

נגן וידאו