ניהול מחלות כרוניות

"התחילו לחיות מיד, והתייחסו לכל יום בנפרד כאל חיים שלמים." סנקה

מסייעים לחולים במחלות כרוניות לחיות טוב יותר, זמן רב יותר

מחלות כרוניות הן הסיבה מספר אחת למקרי התמותה מדי שנה, רבים מהם של אנשים מתחת לגיל 70. לא רק שהאיתור והטיפול במחלות אלה הוא מציל חיים, הוא גם מוריד נטל נכבד ממערכות הבריאות. השירות לניהול מחלות כרוניות של מדיקס, שהוא מוביל מסוגו בעולם, מאפשר לעובדים/מבוטחים שלך לקחת שליטה על מצבם ולנהל ביעילות כל סימפטום או בעיה. אנחנו נספק להם תמיכה שוטפת, כך שיוכלו להתקדם בבטחה, בידיעה שהם במסלול המוביל לתוצאות הרפואיות הטובות ביותר.

מחלת ריאות חסימתית

סוכרת

מחלות לב

לחץ דם גבוה

מחלת ריאות חסימתית

סוכרת

מחלות לב

לחץ דם גבוה

איך אנחנו יכולים לעזור

להעצים את העובדים/מבוטחים להתמודד עם המחלה

מחלות כרוניות דורשות טיפול מתמיד. לכן, צוות ניהול המחלה האישי זמין לעובדים/מבוטחים 24/7. הצוות הופך כל אבן במאמץ לאתר את דרכי הטיפול הטובות ביותר.

להעניק לעובדים/מבוטחים רצף טיפולי שיחזק את הקשר שלך איתם

לרצף טיפולי יש יתרונות מוכחים, אבל הוא יכול להיות קשה לביצוע במיוחד במקרים רפואיים מורכבים. הצוות שלנו מספק תמונת מצב מקיפה של הטיפול בעובדים/מבוטחים, תוך שיפור הרצף הטיפולי והתוצאות הרפואיות.

להפחית סיכונים ולמנוע סיבוכים עתידיים

עם צוות ניהול המחלות הכרוניות של מדיקס אפשר להיות בטוחים שהעובדים/מבוטחים שלך עושים כל שביכולתם כדי לנהל ביעילות את מצבם הרפואי, למזער את ההשפעה שלו על הרווחה הגופנית והנפשית שלהם ולמנוע בעיות רפואיות נוספות בהמשך.

לסייע לצמצם את הפערים באיכות הטיפול

במהלך השירות אנחנו מתייעצים עם הרשת הגלובלית שלנו של מומחים רב-תחומיים, ומבטיחים שהעובדים/מבוטחים שלך יזכו לטיפול מותאם אישית הטוב ביותר שיש. בכך אנחנו גם תורמים להפחתת אי-השוויון והפערים במתן טיפול רפואי.

הדרך שלנו לניהול מחלות כרוניות: איך זה עובד

פגישת היכרות וקבלה
נפגשים עם הרופאה או הרופא והאחות שיהיו מעתה הצוות האישי שאחראי על ניהול המחלה. מנהלן רפואי יתאם תוכנית ניהול מחלה מותאמת אישית. יחד הם יעקבו אחר ההתקדמות של המטופל/ת ויענו על שאלות שיעלו במהלך הליווי.
התייעצות וחוות דעת
צוות מדיקס יתייעץ עם מומחים רב-תחומיים מובילים, כדי להבטיח שהעובדים/מבוטחים שלך יקבלו אבחנה נכונה ויינתן להם הטיפול הטוב ביותר שיש. במידת הצורך הם יופנו לבדיקות נוספות שיתואמו בשבילם.
המלצות ותוכנית טיפול
צוות ניהול המחלה ישתף ויסביר את אפשרויות הטיפול, המבוססות על חוות הדעת שהתקבלו מהמומחים, ויגבש תוכנית טיפול. הצוות ידון בתוכנית עם הרופא או הרופאה המטפל/ת של העובדים/מבוטחים וילווה את תהליך קבלת ההחלטות.
ליווי לאורך זמן
במקרה הצורך הצוות יפנה את העובדים/מבוטחים למומחים בארץ ובעולם וידאג לתיאום התורים. צוות מדיקס ינחה וילווה את העובדים/מבוטחים ביישום תוכנית הטיפול, ויספק להם את המידע והכלים הנדרשים להתמודדות עם מצבם הרפואי.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

יסודות השירותים של מדיקס

שירות ניהול המחלות הכרוניות משקף את גישת הטיפול ההוליסטית שעומדת בבסיס כלל השירותים של מדיקס. השירות הוא חלק מפלטפורמה דיגיטלית מותאמת אישית לניהול בריאות המספקת שירותים איכותיים לאורך כל החיים. אנחנו מכירים בניואנסים ובאתגרים הייחודיים למחלות כרוניות, ופועלים כדי להבטיח שהעובדים/מבוטחים יקבלו טיפול ותמיכה הוליסטים הטובים ביותר שיש למשך כל חייהם.

נגן וידאו

הכירו את מדיקס

?

לצד הליווי הרפואי מספק שירות ניהול המחלות הכרוניות שלנו גם ליווי רגשי. אנחנו משלבים אימון בריאות וכלי הנחיה דיגיטליים, ובהם התרעות, שיסייעו להם לגייס מוטיבציה ולהתמיד בתוכנית הטיפול.
רווחה נפשית היא מרכיב חיוני בהתמודדות עם כל מצב רפואי. לכן, שירות ניהול המחלות הכרוניות שלנו שם דגש על החשיבות של תמיכה רגשית למטופלים וליקיריהם בתקופה מאתגרת זו. אנחנו מציעים מגוון של כלים מותאמים אישית לצד ליווי של צוות ניהול המחלה, במטרה לספק תמונת מצב ברורה ותחושת שליטה לאורך המסע הרפואי.
מצבים רפואיים כרוניים הם מגוונים ומורכבים – אין פתרון אחד שמתאים לכולם. כלי ההערכה החדשניים שלנו מאפשרים לנו לקשר את המטופל למומחים רפואיים שהם בעלי הכישורים והניסיון המתאימים ביותר למצב שלו וכן לקבוע את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. כדי לוודא עמידה ביעדי התוכנית, אנחנו נערוך מעקב תקופתי אחרי ההתקדמות של המטופל ובמידת הצורך נתאים מחדש את התוכנית.
מחקרים רבים מראים כי ניהול של מחלות כרוניות משפר באופן ניכר את הבריאות ואת איכות החיים.