ניהול מחלות כרוניות

"התחילו לחיות מייד, והתייחסו לכל יום בנפרד כאל חיים שלמים"
סנקה

מסייעים לחולים במחלות כרוניות לחיות טוב יותר, זמן רב יותר

מחלות כרוניות הן הסיבה מספר אחת למקרי התמותה מדי שנה, רבים מהם של אנשים מתחת לגיל 70. לא רק שהאיתור והטיפול במחלות אלה הוא מציל חיים, הוא גם מוריד נטל נכבד ממערכות הבריאות.
 
השירות לניהול מחלות כרוניות של מדיקס, שהוא מוביל מסוגו בעולם, מאפשר לעובדים/מבוטחים שלך לקחת שליטה על מצבם ולנהל ביעילות כל סימפטום או בעיה.
 
אנחנו נספק להם תמיכה שוטפת, כך שיוכלו להתקדם בבטחה, בידיעה שהם במסלול המוביל לתוצאות הרפואיות הטובות ביותר.

מחלת ריאות חסימתית

סוכרת

מחלות לב

לחץ דם גבוה

מחלת ריאות חסימתית

סוכרת

מחלות לב

לחץ דם גבוה

להעצים את העובדים/מבוטחים להתמודד עם המחלה

להפגיש אותך עם אפשרויות הטיפול המתקדמות ביותר

מדיקס הופכת כל אבן במטרה להשיג את הטיפול הרפואי הטוב ביותר עבורך. במסגרת ייעוץ עם חברי הרשת שלנו, אשר כוללת מומחים עולמיים, אנו מפתחים תוכניות אישיות אשר מיועדות במיוחד לצרכים שלך.

לאפשר לך שליטה על המצב הבריאותי שלך

לרצף טיפולי יש יתרונות מוכחים, אבל הוא יכול להיות קשה לביצוע במיוחד במקרים רפואיים מורכבים. הצוות שלנו מספק תמונת מצב 360 מעלות של הטיפול בעובדים/מבוטחים, תוך שיפור הרצף הטיפולי והתוצאות הרפואיות.

להעניק לך תמיכה אישית בכל רגע שצריך

מטבען, מחלות כרוניות דורשות תמיכה מתמדת. לכן, מדיקס מספקת גישה מסביב לשעון לצוות ניהול המחלה שלך, אשר מוכן לספק עבורך ייעוץ של מומחים מובילים ותמיכה רגשית בכל שלב שבו תהיה זקוק לכך.

להבטיח חיים ארוכים ובריאים יותר, ללא דאגות בריאותיות

עם צוות ניהול המחלות הכרוניות של מדיקס אפשר להיות בטוחים שהעובדים/מבוטחים שלך עושים כל שביכולתם כדי לנהל ביעילות את מצבם הרפואי, למזער את ההשפעה שלו על הרווחה הגופנית והנפשית שלהם ולמנוע בעיות רפואיות נוספות בהמשך.

הדרך שלנו לניהול מחלות כרוניות: איך זה עובד

פגישת היכרות וקבלה
נפגשים עם הרופאה או הרופא והאחות שיהיו מעתה הצוות האישי שאחראי על ניהול המחלה. מנהלן רפואי יתאם תוכנית ניהול מחלה מותאמת אישית. יחד הם יעקבו אחר ההתקדמות של המטופל/ת ויענו על שאלות שיעלו במהלך הליווי.
התייעצות וחוות דעת
צוות מדיקס יתייעץ עם מומחים רב-תחומיים מובילים, כדי להבטיח שהעובדים/מבוטחים שלך יקבלו אבחנה נכונה ויינתן להם הטיפול הטוב ביותר שיש. במידת הצורך הם יופנו לבדיקות נוספות שיתואמו בשבילם.
המלצות ותוכנית טיפול
צוות ניהול המחלה ישתף ויסביר את אפשרויות הטיפול, המבוססות על חוות הדעת שהתקבלו מהמומחים, ויגבש תוכנית טיפול. הצוות ידון בתוכנית עם הרופא או הרופאה המטפל/ת של העובדים/מבוטחים וילווה את תהליך קבלת ההחלטות.
ליווי לאורך זמן
במקרה הצורך הצוות יפנה את העובדים/מבוטחים למומחים בארץ ובעולם וידאג לתיאום התורים. צוות מדיקס ינחה וילווה את העובדים/מבוטחים ביישום תוכנית הטיפול, ויספק להם את המידע והכלים הנדרשים להתמודדות עם מצבם הרפואי.
Previous slide
Next slide

יסודות השירותים של מדיקס

שירות ניהול המחלות הכרוניות משקף את גישת הטיפול ההוליסטית שעומדת בבסיס כלל השירותים של מדיקס. השירות הוא חלק מפלטפורמה דיגיטלית מותאמת אישית לניהול בריאות המספקת שירותים איכותיים לאורך כל החיים. אנחנו מכירים בניואנסים ובאתגרים הייחודיים למחלות כרוניות, ופועלים כדי להבטיח שהעובדים/מבוטחים יקבלו טיפול ותמיכה הוליסטים הטובים ביותר שיש למשך כל חייהם.

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

לצד התמיכה הרפואית מספק שירות ניהול המחלות הכרוניות שלנו גם אימון לאורח חיים בריא יותר ותמיכה רגשית.

אנחנו משלבים אימון בריאות וכלים דיגיטליים, הכוללים התרעות שונות, שיסייעו לך לגייס מוטיבציה ולהתמיד בתוכנית הטיפול.

רווחה נפשית היא מרכיב חיוני בהצלחת ניהול מחלה. לכן, שירות ניהול המחלות הכרוניות שלנו כולל תמיכה נפשית שנותנת מענה לצרכים הרגשיים שלך ושל בני משפחתך.

מצבים רפואיים כרוניים הם מגוונים ומורכבים – אין פתרון אחד שמתאים לכולם. כלי ההערכה החדשניים שלנו מאפשרים לנו לחבר אותך למומחים רפואיים שהם בעלי הכישורים והניסיון המתאימים ביותר למצב שלך וכן לקבוע את תוכנית הטיפול הטובה ביותר בשבילך. כדי להבטיח את העמידה שלך ביעדי התוכנית, אנחנו עורכים מעקב תקופתי אחרי ההתקדמות שלך ובמידת הצורך נתאים מחדש את התוכנית.

ניהול פעיל של מחלה כרונית הוכח מחקרית כגורם המשפר משמעותית את הבריאות ואת איכות החיים. השירותים שלנו יספקו לך תמונה מלאה ומקיפה של בריאותך וגישה לטיפולים הטובים ביותר בעולם, ויאפשרו לך להתקדם בבטחה לקראת חיים ארוכים ובריאים יותר.