ניהול רפואי אישי 

נגן וידאו

נהפוך כל אבן בדרך להשגת התוצאות הטובות ביותר  

הימים והשבועות שלאחר אבחון במחלה קשה יכולים להיות מלווים בהרבה לחץ ובלבול. שירות ניהול המחלה המוביל של מדיקס מאפשר לעובדים/מבוטחים שלך להמשיך בבטחה בתהליך הטיפול בידיעה שהם בדרך הנכונה להשגת התוצאות הרפואיות הטובות ביותר שאפשר. 

שירות ניהול המחלה של מדיקס תרם לשיפור המסע הרפואי של אלפי בני אדם  

תיקון האבחנה 
% 0
שינוי בתוכנית הטיפול 
% 0
מניעת טיפול, הליך רפואי או ניתוח מיותר 
% 0
תיקון האבחנה 
% 0
שינוי בתוכנית הטיפול 
% 0
מניעת טיפול, הליך רפואי או ניתוח מיותר 
% 0

איך אנחנו יכולים לעזור

להעצים את העובדים/מבוטחים לקבל החלטות המועילות לבריאות שלהם 

בניגוד לשירות של חוות דעת שנייה, ניהול רפואי אישי מלווה את העובדים/המבוטחים שלך לאורך כל המסע הרפואי שלהם. במקום להסתפק בדעה אחת, אנחנו אוספים מספר חוות דעת ומלווים את תהליך קבלת ההחלטות והיישום של טיפול רפואי איכותי. 

לשפר את הקשר עם העובדים/מבוטחים 

כשאתם מעניקים לעובדים/מבוטחים שירות ברמה בינלאומית של ניהול רפואי מקיף עם ליווי אישי מתמשך, אתם מגלים מעורבות משמעותית בנקודה קריטית בחיים שלהם. אתם משפרים את המסע הרפואי שלהם ומספקים להם תוצאות רפואיות טובות יותר. 

לייעל את הטיפול ולהפחית סיכונים לטווח ארוך 

רציפות הטיפול שאנו מעניקים מאפשרת לך לייעל את מסלולי הטיפול ולהפחית את העלות הכוללת של תביעות. כמו כן, הגעה לאבחנה נכונה ויישום של הטיפול הטוב ביותר האפשרי תורמים לצמצום הפער הבלתי מוצדק בקבלת טיפולים רפואיים ולדמוקרטיזציה של שירותי בריאות איכותיים.

הדרך שלנו לניהול מחלה: איך זה עובד

פגישת היכרות וקבלה 
פגישת אונליין עם האחות האישית ומסירת כל המידע הרפואי הרלוונטי. לאחר הפגישה צוות ניהול המחלה האישי יבחן ויסכם את המידע. במידת הצורך, נבקש לערוך בדיקות נוספות.
התייעצות וחוות דעת 
הצוות של מדיקס יתייעץ עם מומחים רב-תחומיים מובילים בעולם, כדי להבטיח שתושג האבחנה הנכונה ושיינתן הטיפול הטוב ביותר שיש. 
המלצה ותכנון
בהתבסס על חוות דעת של מומחים רב-תחומיים, רופא המקרה ישתף אותם ואת הרופא המטפל שלהם בסיכום ההמלצות ויתמוך בהם בתהליך קבלת ההחלטות. בעת הצורך, מדיקס תפנה אותם למומחים המובילים בארץ, בכל מקום בו הם גרים.
ליווי מתמשך 
הצוות האישי יסייע בתיאום תורים וילווה את המסע הרפואי של העובדים/המבוטחים למשך לפחות שלושה חודשים. במידת הצורך ניתן להאריך את תקופת הליווי.  
Previous slide
Next slide

תוצאות רפואיות טובות יותר לעובדים/מבוטחים שלך 

ניהול רפואי אישי הוא השירות הראשון של מדיקס. הוא נולד ב-2006 כמענה לצורך גלובלי בגישה לטיפול איכותי, לקבלת החלטות רפואיות מושכלת ואובייקטיבית וליחס אישי, ורתם חדשנות רפואית ודיגיטלית לשיפור בריאותם של מיליוני בני אדם. מאז הרחבנו את טווח הפתרונות שאנחנו מציעים והשירות שלנו נותן מענה הוליסטי מקצה לקצה, ובכלל זה מניעה ואבחון, שיקום, ניהול קורונה ובריאות הנפש. 

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו 

?

ניהול רפואי של מדיקס, בניגוד לחוות דעת שנייה, מעניק ליווי רפואי ורגשי מתמשך לאורך כל המסע הרפואי – לפחות 3 חודשים ועד שנה, ואפילו יותר אם נדרש. אנחנו לא מסתפקים בלהציע חוות דעת של מומחה אחד בלבד, אלא אוספים מספר חוות דעת ממומחים בארץ ובעולם ומגבשים אותן לתמונת מצב אחת ברורה ומקיפה. גישה זו, הממוקדת במטופל ונתמכת במומחים, מעצימה ומאפשרת לך לקבל החלטות שיובילו לתוצאות הבריאותיות הטובות ביותר. 

השירות של מדיקס אינו נועד להחליף את הרופא או הרופאה המטפל/ת, אלא להשלים ולשפר את הטיפול. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הרופאה או הרופא המטפל על תוכנית הטיפול וממשיכים לעקוב אחרי מימושה.  
השירות ניתן באמצעות המעסיק או חברת הביטוח. אפשר ליצור קשר איתנו או עם סוכן הביטוח שלך או עם משאבי אנוש בחברה שלך כדי לבדוק אם השירות זמין בעבורך.