קורונה: ניהול המחלה ושיקום

קורונה: ממשיכים הלאה וחוזרים לשגרה או – עוברים את הקורונה וחוזרים לשגרה

בעבור אנשים מסוימים הקורונה אינה מחלה חולפת דמויית שפעת – היא מחלה מתמשכת, משנת חיים. שירות ניהול ושיקום קורונה של מדיקס פותח במיוחד כדי להעניק לך תמיכה מרחוק בהתמודדות שלך עם המחלה בבית, ולאחר ההתגברות על השלב החריף של המחלה – תוכנית שיקום אישית שתסייע לך להחלים לגמרי מהמצוקה הפיזית והנפשית שגורם הווירוס ומסיבוכים אפשריים שלו.

שירות ניהול ושיקום קורונה

שיקום ריאתי

שיקום פיזי

תמיכה רגשית 

ניהול מצב רפואי

שירות ניהול ושיקום קורונה

שיקום ריאתי

שיקום פיזי

תמיכה רגשית

ניהול מצב רפואי

איך אנחנו יכולים לעזור?

להעניק תמיכה במהלך ההתמודדות שלך בבית

לא נשאיר אותך לבד בהתמודדות עם הקורונה. הצוות של מדיקס ייתן לך את כל המידע וההכוונה הנדרשים כדי שההתמודדות שלך תלווה בהבנה ברורה של המצב ותחושת ביטחון. בעזרת כלים דיגיטליים מבוססי נתונים, נעריך מרחוק את חומרת המצב ורמת הדחיפות ונתמוך בך עד להחלמתך.

ללמוד את מצב בריאותך העכשווי, לאחר הקורונה

אנחנו מתחילים במצב הנוכחי שלך, תוך שימוש בשאלון דיגיטלי ייחודי כדי להבין טוב יותר את הצרכים הנוכחיים שלך ואת הקשיים המתמשכים.

לגבש תוכנית פעולה

לאחר ייעוץ מרחוק עם מומחים רפואיים ופרא-רפואיים בעולם, נגבש בעבורך תוכנית כוללת מותאמת אישית לשיקום מהקורונה.

להתקדם משמעותית, בלי לצאת מהבית

אמנם ייתכן שנפנה אותך למומחים או לבתי חולים, אבל אנחנו מודעים לקושי במפגשים פנים אל פנים בזמן קורונה. הצוותים הרפואיים שלנו יעניקו לך תמיכה מרחוק, ויעקבו אחר ההתקדמות שלך עד להחלמה.

לשקם את החוסן הנפשי והביטחון שלך לחזור לחיים ולעבודה

שירות ניהול ושיקום קורונה כולל גם תמיכה נפשית. ייתכן שנפנה אותך למטפלים שיסייעו לך להתמודד עם ההשפעות הנפשיות והרגשיות של המחלה שעברת ושל המגפה בכלל.

הדרך שלנו לשיקום מקורונה: איך זה עובד?

הערכת מצב
בשלב הראשון תידרש למלא את השאלון הדיגיטלי של ניהול ושיקום מקורונה. התשובות שלך יעזרו לנו להבין טוב יותר את הצרכים הרפואיים שלך.
הנחיות ופגישה עם הצוות הרפואי האישי
נדריך אותך כיצד לנהוג בשלב החריף של הקורונה ונכיר לך את צוות הניהול והשיקום האישי שלך שילווה אותך במשך לפחות 3 חודשים.
חוות דעת של מומחים רב-תחומיים
הצוות הרפואי האישי שלך יתייעץ למענך עם מגוון של מומחים ומטפלים רלוונטיים שימליצו איך הכי נכון להתקדם.
תוכנית שיקום מותאמת אישית
אחרי התייעצות עם מגוון מומחים רב-תחומיים, הצוות הרפואי האישי שלך יספק לך תוכנית שיקום מותאמת אישית וינחה אותך ביישום שלה עד להחלמה.
תמיכה לאורך זמן
נתמוך בך בצורה יזומה ונלווה אותך ביישום של תוכנית השיקום שלך, כדי להבטיח את החלמתך המהירה.
Previous slide
Next slide

מדיקס, השותפה שלך בתקופת הקורונה

ניהול ושיקום קורונה הוא אחד משירותי ניהול הבריאות המתקדמים של מדיקס. בעזרת חדשנות דיגיטלית ורשת גלובלית של מומחים רב-תחומיים, מדיקס מאפשרת לך לעבור תהליך קבלת החלטות מושכל ומעניקה לך הכוונה מותאמת אישית בהתמודדות עם קורונה ללקוחות ביותר ב-90 מדינות.

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

שירות הקורונה שלנו נסמך על עשרות שנים של הצלחה בסיוע לאנשים למצוא את דרכם בשלל בעיות רפואיות. רבים מהם, הסובלים ממחלות רקע שונות, מחפשים פתרונות רפואיים שיהיו נגישים להם בנוחות ובביטחון של הבית.
אנחנו נבחן מחדש את המידע הרפואי שלך, נפנה אותך לבדיקות נוספות ונתייעץ עם מומחים מובילים בעולם – כדי להבטיח שהאבחנה שלך נכונה ושתוכנית הטיפול שלך היא הכי טובה שאפשר.

"אני תוהה אם אי פעם אוכל לחזור לשגרת חיים רגילה. האם אתם יכולים לעזור?"
הקורונה הייתה תקופה מלחיצה וטראומטית לכולנו. זה לגמרי ברור לנו, ולכן פיתחנו תוכניות גמישות ומותאמות אישית, הנעזרות בכלים דיגיטליים, שיסייעו לך לחזור לשגרה. המטרה לנו היא לשפר את איכות החיים שלך מהר ככל האפשר.