קורונה: ניהול המחלה ושיקום 

להתמודד עם הקורונה בתחושת ביטחון 

תשובה חיובית בבדיקת קורונה מלווה אצל אנשים רבים בתחושה של אי-ודאות ולחץ נפשי. אי-אפשר לדעת איך המחלה תתפתח, במיוחד אצל אנשים עם מחלות רקע.

בשירות ניהול הקורונה אנחנו מסייעים להקל על המצוקה –מרגע האבחנה אנחנו מתייצבים לצד העובדים/מבוטחים שלך, שוקדים על תכנון הטיפול וניהולו, תומכים בתהליך ההחלמה ומעניקים להם את הסיוע הנדרש להשגת התוצאות הטובות ביותר שאפשר. 

שירות ניהול ושיקום קורונה בבית 

שיקום ריאתי

שיקום פיזי

תמיכה רגשית

ניהול מצב רפואי

שירות ניהול ושיקום קורונה בבית

שיקום ריאתי

שיקום פיזי

תמיכה רגשית

ניהול מצב רפואי

יתרונות עבור העובדים/המבוטחים שלך

תמיכה מתמדת בהתמודדות עם הקורונה

לא נשאיר את העובדים/המבוטחים שלך לבד בהתמודדות עם הקורונה. הצוות של מדיקס יספק להם את כל המידע וההכוונה הנדרשים כדי שיוכלו להתמודד עם המחלה, תוך הבנה ברורה של המצב ותחושת ביטחון. בעזרת כלים דיגיטליים מבוססי נתונים, נעריך מרחוק את חומרת המצב ורמת הדחיפות ונתמוך בהם עד להחלמה.

לספק ייעוץ רלוונטי ועדכני

הטיפול בקורונה מתפתח ומשתנה כל הזמן. במדיקס מקיימים התייעצויות עם רשת של מומחים רב-תחומיים מובילים בעולם כדי לספק למטופלים המלצות מקיפות, בלתי תלויות ומעודכנות.

לוודא דרכי טיפול אופטימליות ולצמצם סיבוכים עתידיים

הבסיס לאיתור הטיפול האופטימלי בקורונה הוא הבנה ברורה של הצרכים והסיכונים הספציפיים של המטופל. השירות שלנו מתחיל בשאלון מיון ראשוני דיגיטלי וקל לשימוש. לאחר מכן מופנים המטופלים למומחים בקהילה או מקושרים לרופא או רופאה של מדיקס.

שיפור תוצאות הטיפול

הקורונה משפיעה על אנשים שונים בצורה שונה. צוות הניהול האישי של מדיקס, הכולל רופאה או רופא ואחות, מספק סקירה רחבה, מקיפה ומותאמת אישית של תוכנית הטיפול, כולל התייחסות למחלות רקע ולבריאות הנפשית.

להציע תמיכה רגשית אישית

קבלת תוצאה חיובית בבדיקת קורונה, כמו גם סימפטומים של פוסט-קורונה, יכולים לעורר דאגה. לכן, צוות הניהול האישי זמין למטופלים 24/7 לייעוץ רפואי או לתמיכה רגשית.

מדיקס, שותף עם מענה לצרכים בריאותיים כלל עולמיים

שירות הקורונה של מדיקס משקף אותה גישה הוליסטית, רב-תחומית ומותאמת אישית המאפיינת כל אחד מהשירותים שלנו. כשאנו חוסכים מהעובדים/מבוטחים שלך את הטרחה הכרוכה בתיאום אדמיניסטרטיבי ולוגיסטי ובה בעת מבטיחים כי יקבלו את הטיפול הטוב ביותר שיש, אנחנו מביאים לשיפור התוצאות הרפואיות.

נגן וידאו