שיקום רפואי

"למחלות פנים רבות, וגם דרכי הריפוי הן מגוונות". היפוקרטס

מסייעים לעובדים/מבוטחים להבריא ולחזור לשגרה

לאחר התמודדות עם מחלה קשה, דוגמת סרטן או מחלת לב, ואפילו לאחר החלמה מלאה, אנשים רבים חווים תופעות לוואי, כאבים וירידה בתפקוד. שירות ניהול השיקום של מדיקס ממלא את החלל שנותר לעיתים על ידי מערכת הבריאות ומספק הערכות בנוגע לשיקום ותוכניות שיקום מותאמות אישית. צוות מדיקס ידריך את העובדים/מבוטחים שלך ויסייע להם להחלים לגמרי ולחזור לחיים רגילים.

שיקום מסרטן

שיקום אורתופדי

שיקום ממחלות לב

שיקום ריאתי

שיקום מסרטן

שיקום אורתופדי

שיקום ממחלות לב

שיקום ריאתי

איך אנחנו יכולים לעזור?

לספק שירות מבדל

שירות השיקום של מדיקס מציג גישה חדשנית להחלמה ממחלה קשה, הנתמכת על ידי שילוב של אלגוריתמים מבוססי נתונים עם הידע המקצועי של רשת מומחי השיקום הרב-תחומיים שלנו בעולם. בעזרת השילוב המנצח הזה, אנחנו מפתחים ומיישמים תוכניות שיקום מותאמות אישית לעובדים/מבוטחים ומנחים אותם בדרך חזרה לחיים רגילים.

לקבל תמונת מצב אמיתית של הצרכים השיקומיים

אנחנו מתחילים בהערכה מחודשת של הצרכים, בעזרת כלי אבחון חדשניים מבוססי נתונים, ובהם שאלון הערכת השיקום הדיגיטלי שלנו.

למנף את החדשנות הדיגיטלית

צוות השיקום האישי ינחה את העובדים/מבוטחים ביישום תוכנית פעולה מותאמת אישית וגמישה, בעזרת כלים דיגיטליים מגוונים ובהם צ'אט אונליין, התרעות ותזכורות. כלים אלה יסייעו לאמוד את ההתקדמות שלהם ולוודא שהם מתמידים במסלול החזרה לחיים רגילים.

לבנות את האמונה שבחזרה לחיים ולעבודה

שירותי השיקום כוללים תמיכה בריאותית רגשית ועשויים להפנות את החברים/העובדים שלך למגוון מטפלים שיעזרו להם להתמודד עם הצרכים הרגשיים שלהם לאחר המחלה.

הדרך שלנו לשיקום: איך זה עובד?

הערכת מצב
ממלאים שאלון דיגיטלי להערכת השיקום שיהווה קו בסיס (Baseline) להבנת המצב הבריאותי הנוכחי והצרכים השיקומיים.
היכרות עם הצוות האישי
העובדים/מבוטחים פוגשים אונליין את צוות השיקום הרפואי האישי שילווה אותם באופן צמוד לתקופה של לפחות 3 חודשים.
ייעוץ רב-תחומי
צוות השיקום האישי יתייעץ עם מגוון מומחים רלוונטיים, ובהם מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים, רוקחים ותזונאים.
יישום תוכנית שיקום מותאמת אישית ומתן תמיכה
נשמור על קשר קבוע עם העובדים/מבוטחים, וגם עם המומחים הרלוונטיים, ונלווה אותם לאורך כל הדרך עד להחלמה מלאה.
Previous slide
Next slide

המשימה שלנו: להחזיר את העובדים/מבוטחים בחזרה לחיים

שירות ניהול השיקום הייחודי שלנו הוא חלק מפלטפורמה דיגיטלית מותאמת אישית לניהול בריאות. הפלטפורמה מספקת שירותים מתקדמים הדואגים לכך שהעובדים/מבוטחים שלך יישארו בריאים. שירות זה מממש את החזון של מדיקס לאפשר גישה קלה, נגישה ואישית לטיפול הרפואי הטוב בעולם.

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו

?

"טיפול של מומחים מהשורה הראשונה בעולם, ניהול טיפול מקיף וליווי אישי – כל אלה הוכחו כגורמים המבטיחים שנשקלו כל האפשרויות ושאין אבן שלא הפכנו בדרך להשגת התוצאות הרפואיות הטובות ביותר.

אנחנו מתייחסים לכל מטופל בגישה אינדיווידואלית, ובעזרת כלי הערכה דיגיטליים חדשניים מזהים את הצרכים הספציפיים שלו או שלה ומספקים תמיכה בהתאם. "

כמו כל השירותים של מדיקס, שירות ניהול השיקום, המסייע לאנשים לקבל טיפול רפואי ברמה גבוהה, פוגש אותם בצומת קריטית בחייהם. השירות שלנו הוא פרו-אקטיבי מטבעו ומשלב כלי בריאות דיגיטליים יחד עם מגע אנושי. כתוצאה מכך, יש למעסיקים/מבטחים הזדמנות להעמיק את הקשר עם העובדים/מבוטחים ולהעלות את רמת הנאמנות ושביעות הרצון שלהם.
רווחה נפשית היא מרכיב חיוני בהצלחת השיקום הרפואי, במיוחד לאחר הלחץ והדאגה המתעוררים במהלך התמודדות עם מחלה קשה. לכן, שירות ניהול השיקום שלנו מציע גם תמיכה נפשית ומענה לצרכים הרגשיים.