שירותים פסיכו-גריאטריים וסוציאליים

* השירות זמין במדינות מסוימות בלבד

מעניקים לקשישים את התמיכה הפסיכולוגית והסוציאלית הנדרשת

ככל שאנו מזדקנים, הצרכים הפסיכולוגיים והסוציאליים הופכים מורכבים יותר וקשורים זה בזה. מסיבה זו הם עלולים להיות קשים יותר לאבחון ולטיפול. במדיקס, אנחנו מספקים שירותים פסיכו-גריאטריים וסוציאליים המיועדים לסייע לקשישים להבין נושאים כמו ירידה קוגניטיבית, דיכאון קליני ואתגרים אחרים הקשורים בבריאות הנפש. בהמשך, אנחנו בודקים היטב את זכויותיהם במערכת הרווחה כדי להבטיח שיקבלו תמיכה נוספת ומענה לצורכיהם.

איך אנחנו יכולים לעזור?

לסייע לקשישים להבין את מצבם הנפשי

בעיות כמו ירידה קוגניטיבית עלולות לגרום או לחקות מצב של דיכאון. במדיקס משתמשים בכלי אבחון והערכה חדשניים, כדי לגבש תמונת מצב ברורה של הבריאות הנפשית וקובעים בהתאם תוכנית טיפול.

לאתר זכויות סוציאליות

זה לא פשוט להתמצא בסבך הזכויות הסוציאליות המגיעות לך, כמו נקודות מס או ציוד עזר. אנחנו תומכים בקשישים לייצג את הצרכים שלהם ולתבוע את מה שמגיע להם מהממשלה.

להציע ייעוץ של המומחים המובילים בעולם

אנו מתייעצים עם מומחים רב-תחומיים מובילים בעולם, כדי לספק חוות דעת בעת הצורך.

לעשות לקשישים חיים קלים יותר

התמודדות עם בעיה נפשית יכולה להיות חוויה מפחידה מאוד בעבור קשישים. לצד התמיכה הרגשית שאנחנו מעניקים, אנחנו גם דואגים לתיאום כל הפגישות, הייעוצים והטיפולים הנדרשים.

מדיקס, שותף מוביל בעולם בתחום שירותי בריאות לגיל השלישי

השירות הפסיכו-גריאטרי וסוציאלי שלנו הוא אחד ממספר שירותים שמציעה מדיקס במיוחד לבעלים ולמפעילים של בתים לדיור מוגן. חבילת השירותים שלנו פותחה על בסיס עשרות שנים של ניסיון והצלחה כספק בינלאומי של שירותי ניהול רפואי ובריאותי. השירותים שלנו משפרים את התוצאות הרפואיות ואת מסלולי הטיפול ומעלים את הסטנדרטים של איכות הטיפול בעולם כולו. אנחנו מציעים את השירות שלנו לציבור הקשישים תוך הבנה של מורכבות הטיפול בגיל השלישי ורצון עז לספק לאוכלוסייה זו רצף טיפולי שכה נחוץ להם, גישה למומחים ותמיכה

נגן וידאו