ניהול רפואי אישי 

נגן וידאו

אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי להשיג את התוצאות הרפואיות הטובות ביותר בשבילך 

הימים והשבועות שלאחר קבלת אבחנה של מחלה קשה יכולים להיות מאוד מלחיצים ומבלבלים. שירות ניהול רפואי אישי של מדיקס יסייע לך לוודא שהאבחנה שקיבלת נכונה ולבחור בטיפול הטוב ביותר עבורך. עם מדיקס, הידיעה שבחרת בדרך הנכונה שתוביל לתוצאות הטובות ביותר לבריאותך תעניק את הביטחון והבהירות הנחוצים לך. 

תוצאות משנות חיים 

תיקון באבחנות 
% 0
שינוי בתוכניות טיפול
% 0
מניעת טיפולים או ניתוחים מיותרים 
%
תיקון באבחנות 
% 0
שינוי בתוכניות טיפול
% 0
מניעת טיפולים או ניתוחים מיותרים 
%

איך אנחנו יכולים לעזור

לחבר אותך לייעוץ ולטיפול הטובים ביותר שיש 

הצוות של מדיקס מקיים התייעצויות רפואיות עם רשת של מומחים רב-תחומיים מובילים בעולם, כדי להבטיח שהאבחנה שלך תהיה הנכונה ביותר עבורך, ושתוגש לך תכנית טיפולית מותאמת אישית על ידי יועצים בלתי תלויים בעלי ראייה הוליסטית בנוגע לטיפול הטוב ביותר בשבילך.  

להבטיח לך תמונת מצב ברורה ורציפות טיפולית במהלך המסע הרפואי שלך 

לאורך כל התפתחות המחלה יספק לך צוות ניהול המחלה האישי שלך הערכה מקיפה של האבחנה ושל תוכנית הטיפול שניתנים לך. 

לאפשר לך לקבל בבטחה החלטות הנוגעות לתוכנית הרפואית שלך 

אנחנו לצדך בתהליך קבלת ההחלטות. נספק לך הפניות למומחים בעלי שם, מקומיים וגלובליים, תוך בחינה מתמדת של ההתקדמות שלך. 

להעניק לך תמיכה אישית ככל הנדרש 

לא נשאיר אותך לבד. בכל שלב במסע הרפואי שלך הצוות של מדיקס יהיה לצדך. 

הדרך שלנו לניהול מחלה: איך זה עובד

פגישת היכרות וקבלה 
פגישת אונליין עם הרופאה או הרופא והאחות שיהיו מעתה הצוות האישי שלך. לאחר מסירת כל המידע הרפואי הרלוונטי, הצוות יבחן את המידע ויסכם אותו לשימושך. במידת הצורך, נבקש ממך לערוך בדיקות נוספות. 
התייעצות וחוות דעת 
הצוות של מדיקס יתייעץ עם מומחים רב-תחומיים מובילים בעולם, כדי להבטיח שתושג אבחנה נכונה ויינתן לך הטיפול הטוב ביותר האפשרי. 
המלצות ותוכנית טיפול 
הצוות של מדיקס ישתף אותך ואת הרופא/ה המטפל/ת שלך בסיכום ההמלצות המתבססות על חוות הדעת של המומחים הרב-תחומיים, וילווה אותך בתהליך קבלת ההחלטות. במידת הצורך הצוות של מדיקס יפנה  אותך למומחים מובילים בארץ. 
תמיכה מתמדת 
הצוות האישי שלך יסייע לך לתאם תורים ויעניק לך תמיכה מתמדת לאורך המסע הרפואי שלך, לתקופה של לפחות שלושה חודשים. במידת הצורך ניתן יהיה להאריך את תקופת הליווי.  
Previous slide
Next slide

השירות הראשון שלנו 

שירות ניהול, ייעוץ וליווי רפואי אישי הוא השירות הראשון של מדיקס, אשר נולד כמענה לצורך גלובלי בגישה לטיפול איכותי, לקבלת החלטות רפואיות מושכלות ואובייקטיביות וליחס אישי. מאז 2006 אנחנו רותמים חדשנות רפואית ודיגיטלית לשיפור הבריאות של מיליוני בני אדם. במשך הזמן גדלנו, ואנחנו מציעים היום פתרונות מקיפים, לכל צורך ובכל שלב בחיים הכוללים מניעה ואבחון, שיקום, ניהול קורונה ובריאות הנפש.

נגן וידאו

החיים שלך, התשובות שלנו 

?

ניהול רפואי של מדיקס, בניגוד לחוות דעת שנייה, מעניק תמיכה רפואית ורגשית מתמשכת לאורך כל המסע הרפואי שלך – לפחות 3 חודשים ועד שנה, ואפילו יותר אם נדרש. אנחנו לא מציעים חוות דעת של מומחה אחד בלבד, אלא אוספים מספר חוות דעת ממומחים רב-תחומיים מובילים בעולם ומגבשים אותן לתמונת מצב אחת ברורה ומקיפה. גישה זו, הממוקדת במטופל, נתמכת במומחים ומבוססת נתונים, היא שמאפשרת לך לקבל החלטות שיובילו אותך לתוצאות הרפואיות הטובות ביותר. 

שירות ניהול רפואי אישי מסופק ללקוחותינו באמצעות חברת הראל, חברת מנורה ובאופן פרטי. צור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.