בימים אלה כאשר כולנו מתמודדים עם מועקה שקשורה למצב במדינה, מצב שלא היינו בו מעולם, חוסר הודאות והצער שסביבנו, מחלישים אותנו באופן טבעי. החשש ממה שקורה, או ממה שעלול לקרות גורמים למצוקה.
נקודת אור אחת היא, התגייסות מעוררת השראה ומגוון יוזמות על פני כל קצוות הקשת של החברה הישראלית.
כחלק מהאחריות התאגידית שלנו, התגייסנו במדיקס, הן כחברה והן כיחידים לתמוך במגוון פעילויות ויוזמות אזרחיות כאשר העיקרית שבהן היא תרומה לצוותים רפואיים בצה"ל ברכישה ואספקת ציוד תומך ללוחמים ולצוותי הרפואה. סיגל עצמון, מנכ"ל מדיקס והצוותים הרפואיים פעלו ללא הפסקה, להשיג ציוד רפואי וצבאי ללוחמים.
מעבר למגוון פעילויות ותרומות אשר יזמנו כחברה, כינסנו במדיקס את הצוותים המקצועיים והרפואיים שלנו בכדי לבדוק אילו שירותים ותמיכה, אנחנו יכולים להעניק לתושבי העוטף והדרום אשר הושפעו מהמלחמה ומהאירועים של אותו בוקר שבת נוראי ב7 לאוקטובר.
לצערנו, גם תוך כדי המלחמה והמציאות הקשה בה אנחנו נמצאים, לרבים מאיתנו, עדין יש צרכים רפואיים – פיזיים ונפשיים, אשר חשוב לא להזניח.
מדיקס היא קבוצת חברות בינלאומית הפועלת במספר רב של מדינות, ביניהן ישראל, כחברה, אנו קמים כל בוקר מחוייבים להצלת חיים וקידום בריאות פיזית ונפשית. למדיקס קשר עם רופאים ומומחים מובילים בארץ ובעולם ובזמנים קשים אלו, אנחנו רואים בכך זכות וחובה לתמוך היכן שניתן.
כחלק מהאחריות שלנו כחברה רפואית, החלטנו  להנגיש ולהעניק מגוון שירותים וייעוצים בצורה וירטואלית – על מנת להקל ולסייע בתקופה זו לתושבי העוטף, הצפון והדרום אשר הושפעו מהמלחמה ואירועי הטרור.
בין השירותים שניתן לקבל:
ייעוץ רפואי בנוגע לדחיפות טיפול או בדיקה: במסגרת השרות תוכלו להיוועץ בנו האם דחיה של טיפול, פעולה אבחנתית או ניתוחית, שנקבעה לכם בתקופה זו –  עלולה לפגוע בבריאותכם. רופא מטעם מדיקס יסייע לכם לקבל החלטה נכונה בנוגע לדחיפות העניין
ייעוץ רפואי וחוות דעת שנייה- במסגרת השרות תוכלו לקבל חוות דעת רפואית ממומחים בארץ ובעולם
ניהול כאב – במסגרת השרות חולים המתמודדים עם כאב כרוני או אקוטי יקבלו תמיכה וייעוץ טיפולי
כל שירות שאנחנו מספקים, ניתן על ידי קשת רחבה של צוותים רפואים הכוללים אחיות ורופאים בכירים המומחים בתחומם.
מגוון השירותים הרחב שלנו מספק את התובנות והכלים הדרושים כדי לסייע לכם לשמור על בריאותכם היום ובעתיד.
אנו במדיקס מבינים שזוהי תקופה מאתגרת ולכן חשוב לנו לעזור ולתמוך ככל הניתן בעובדים שלנו, בחיילי צה"ל ובתושבים שנפגעו.
לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון שמספרו 03-5769209
כי רק ביחד ננצח.

שתף

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן